Piirkonnapolitseinik Aleksei Osokin ja veebipolitseinik Getter Kangur vestlevad ohtudest, mis võivad kaasneda piltide ja info valimatu jagamisega sotsiaalmeedias. Arutletakse, kas ja kui palju tasub usaldada inimest, kellega veebis suheldakse. Selgitatakse, kes ja miks mõtleb välja ülemaailmseid (elu)ohtlikke väljakutseid, milles noored tihti kinnisilmi osalevad ja mida järgida üritavad.

Rakvere teatri turundusspetsialist Evelin Rikma rõhutas eelmise hooaja kogemusele tuginedes, et vestlustele on väga oodatud ka täiskasvanud, kes saavad väärt teadmisi selle kohta, kuidas õpetaja või lapsevanemana pöörata õigel ajal ohumärkidele tähelepanu, ja teada sedagi, kuidas internetis turvaliselt ostelda, et mitte pettuse ohvriks langeda.

Alati saadavad vestlusi praktilised soovitused ja elust võetud näited kurioossetest juhtumitest. "Nii ei jää jutt pelgaks näpuviibutuseks, vaid saab eluliste näidete najal hoopis teise mõõtme," kinnitas Rikma.

Politseinikud vastavad ka tekkinud küsimustele ja annavad põhjalikke selgitusi. 

Kohtumised piirkonnapolitseinik Aleksei Osokini ja veebipolitseinik Getter Kanguriga toimuvad enne etendusi "See kõik on tema" kella 18–18.45 Rakvere teatri väikese maja kohvikus. 

Etenduse piletiraha 14 eurot. Tasuda hiljemalt 20. septembriks.